FORGOT YOUR DETAILS?

JAU DAUGIAU KAIP 22 METAI

SVARBIAUSIA REZULTATAS

PERŽIŪRĖKITE DARBŲ GALERIJĄ

AUTOMOBILIŲ DUJŲ ĮRANGA, BALIONŲ PATIKRA.

2L • 5L • 10L • 27L • 50L

BUITINIŲ DUJŲ BALIONŲ
KEITIMAS BEI PILDYMAS

Visada tikslus kiekis bei kokybiškos dujos

PREV
NEXT

TRUMPAI APIE TARTARINI DUJŲ ĮRANGĄ

Italijos firma TARTARINI puikiai žinoma visoje Europoje, nes jos istorija siekia daugiau nei 75 metus. Šios firmos gaminami produktai yra pačios aukščiausios kokybės. Naujausias Tartarini Auto gaminys – fazinė sekvencinė dujų įpurškimo sistema. Tai yra ketvirta LPG ir CNG sistemų karta, kuri tinkama visiems automobiliams. Tai labai efektyvi sistema, garantuojanti geriausius variklio darbo rezultatus. Benzino kompiuterio kontroliuojamos kuro suvartojimo bei mišinio optimizavimo strategijos kiekviename cilindre lieka nepakitę. Dujų sistema suderinama su originalia automobilio OBD (On Board Diagnosis) sistema.

Tartarini sekvencinio dujų įpurškimo komplektą sudaro reduktorius RPG-05/S, kompiuteris, purkštukai EVO-08, MAP sensorius, jungiklis.

Tartarini sekvencinio dujų įpurškimo komplektą sudaro...

Reduktorius RPG-05/S

Reduktorius Tartarini RPG-05/S sukurtas pasitelkiant ilgametę patirtį. Tai vienas iš nedaugelio tiesioginio dujų įpurškimo dviejų kamerų reduktorių. Šis reduktorius gali būti montuojamas į automobilius iki 250 KW galingumo. Dėka jo konstrukcijos, dujos purkštukus pasiekia visiškai išgaravusios bei atitinkamos temperatūros, kuri puikiai palaikoma visuose variklio darbo režimuose. Reduktorius puikiai šyla netgi labai šaltą žiemą, kadangi jis nėra labai mažas (kaip kitų firmų). Dėka dviejų kamerų jis garantuoja pastovų (nekintamą) slėgį įvairiuose variklio darbo režimuose. Staigiai akseleruojant ir vėl greitai pristabdant per dvi kameras dujų slėgis greitai suvienodinamas.

Adaptyvinis dujų kompiuteris

Adaptyvinis dujų kompiuteris (jungiamas prie automobilio OBD) tiesiogiai analizuoja benzininių purkštukų įpurškimo laiką ir transformuoja jį į įpurškimo laiką skirtą dujiniams purkštukams. Taip yra garantuojamos nustatytos automobilių gamintojų strategijos, važiavimo charakteristikos ir kuro sunaudojimas. Be to kompiuteris sukurtas taip, kad pats analizuoja ir adaptuojasi prie automobilio parametrų pakitimų bei kuro charakteristikų. Nuolat analizuodamas jis išsaugoja naujas vertes ir paverčia jas į tinkamas dujų įpurškimo kontroliavimui. Šis kompiuteris lengvai ir greitai kalibruojamas. Jame yra efektyvi ir funkcionali diagnostikos sistema.

Purkštukai TARTARINI EVO-08

Purkštukai TARTARINI EVO-08. Tai aukščiausios kokybės dujų purkštukai pagaminti remiantis per daugelį metų sukurta patirtimi bei naudojant tik pačias kokybiškiausias medžiagas. Jie pasižymi greitu darbu bei ilgaamžiškumu. Puikiai atidirba net pačius trumpiausius įpurškimo laikus. Tinkami net patiems galingiausiems automobiliams.

Jungiklis

Jungiklis, tai elektroninis įrenginys, kuriuo perjungiama benzinas arba dujos, rodo dujų kiekį balione ir atlieka diagnostikos funkciją, t.y. signalizuoja apie gedimus (dujų nuotėkio, kitų įrangos komponentų gedimus ir kita) bei automatiškai perjungia į benziną pasibaigus dujoms.

MAP SENSORIUS

MAP sensorius (spaudimo daviklis). Tai prietaisas matuojantis dujų slėgį purkštukuose ir vakuumą variklio įsiurbimo kolektoriuje. Šie duomenys pateikiami į dujų kompiuterį, kuris atsižvelgdamas į jų rodiklius apskaičiuoja mišinio riebumą bei įpurškimo laiką.

Į VIRŠŲ
YPATINGAS PASIŪLYMAS
ITALIŠKA IV KARTOS DUJŲ ĮRANGA 4 CIL. AUTOMOBILIUI
TIK 480 EURŲ.
Platesnė informacija telefonu: 8 687 83753 arba
YPATINGAS PASIŪLYMAS
ITALIŠKA IV KARTOS DUJŲ ĮRANGA 4 CIL. AUTOMOBILIUI
TIK 480 EURŲ.
Platesnė informacija telefonu: 8 687 83753 arba www.dzukijosdujos.lt