FORGOT YOUR DETAILS?

JAU DAUGIAU KAIP 22 METAI

SVARBIAUSIA REZULTATAS

PERŽIŪRĖKITE DARBŲ GALERIJĄ

AUTOMOBILIŲ DUJŲ ĮRANGA, BALIONŲ PATIKRA.

2L • 5L • 10L • 27L • 50L

BUITINIŲ DUJŲ BALIONŲ
KEITIMAS BEI PILDYMAS

Visada tikslus kiekis bei kokybiškos dujos

PREV
NEXT

Italijos firma TARTARINI puikiai žinoma visoje Europoje, nes jos istorija siekia daugiau nei 75 metus. Šios firmos gaminami produktai yra pačios aukščiausios kokybės. Naujausias Tartarini Auto gaminys – fazinė sekvencinė dujų įpurškimo sistema. Tai yra ketvirta LPG ir CNG sistemų karta, kuri tinkama visiems automobiliams. Tai labai efektyvi sistema, garantuojanti geriausius variklio darbo rezultatus. Benzino kompiuterio kontroliuojamos kuro suvartojimo bei mišinio optimizavimo strategijos kiekviename cilindre lieka nepakitę. Dujų sistema suderinama su originalia automobilio OBD (On Board Diagnosis) sistema.

AEB kompanija buvo įkurta 1984m. Ir ji pirmoji išrado procesorių, kuris pakeitė visą alternatyvaus kuro naudojimo automobiliuose rinką. Šiuo metu AEB kompanija yra didžiausia Europos alternatyvaus kuro elektronikos gamintoja. Jos gaminamą elektroniką naudoja daug automobilių dujų įrangos gamintojų. Mes montuojame AEB firmos elektroniką, kuri Lietuvoje turi MARS pavadinimą. Šios kompanijos gaminamų kompiuterių asortimentas gan platus.

Zavoli Italijos dujų įrangos gamintojas turintis plačiausią automobilių su tiesioginio benzino įpurškimo (FSI, TSI, TFSI, DIRECT…) sistemomis sąrašą į kuriuos galima montuoti dujų įrangą. Šios dujų įrangos veikimo principas yra toks, kad automobiliui dirbant dujomis šiek tiek (apie 20 %) yra paduodama ir benzino (taip aušinami benzino purkštukai), tuo metu sumažinamas dujų paduodamas kiekis.

Flashlube Valve Saver yra automobilio vožtuvų tepimo ir valymo tepalas sukurtas automobiliams varomiems dujomis. Šis tepalas valo, aušina vožtuvus ir saugo juos nuo „susėdimo“ bei mažina kuro sąnaudas.

TURITE KLAUSIMŲ?

Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime, patarsime bei sutaisysime!

Į VIRŠŲ
YPATINGAS PASIŪLYMAS
ITALIŠKA IV KARTOS DUJŲ ĮRANGA 4 CIL. AUTOMOBILIUI
TIK 480 EURŲ.
Platesnė informacija telefonu: 8 687 83753 arba
YPATINGAS PASIŪLYMAS
ITALIŠKA IV KARTOS DUJŲ ĮRANGA 4 CIL. AUTOMOBILIUI
TIK 480 EURŲ.
Platesnė informacija telefonu: 8 687 83753 arba www.dzukijosdujos.lt