FORGOT YOUR DETAILS?

JAU DAUGIAU KAIP 22 METAI

SVARBIAUSIA REZULTATAS

PERŽIŪRĖKITE DARBŲ GALERIJĄ

AUTOMOBILIŲ DUJŲ ĮRANGA, BALIONŲ PATIKRA.

2L • 5L • 10L • 27L • 50L

BUITINIŲ DUJŲ BALIONŲ
KEITIMAS BEI PILDYMAS

Visada tikslus kiekis bei kokybiškos dujos

PREV
NEXT

TRUMPAI APIE AEB SERVICE DUJŲ ĮRANGĄ

AEB kompanija buvo įkurta 1984m. Ir ji pirmoji išrado procesorių, kuris pakeitė visą alternatyvaus kuro naudojimo automobiliuose rinką. Šiuo metu AEB kompanija yra didžiausia Europos alternatyvaus kuro elektronikos gamintoja. Jos gaminamą elektroniką naudoja daug automobilių dujų įrangos gamintojų. Mes montuojame AEB firmos elektroniką, kuri Lietuvoje turi MARS pavadinimą. Šios kompanijos gaminamų kompiuterių asortimentas gan platus.

Mūsų naudojamas AEB Service asortimentas...

Kompiuteris MP32

MP32 kompiuteris puikiai tinkantis visiems 4 cilindrų automobiliams kompiuteris už patrauklią kainą, be prisijungimo prie OBD sistemos.

Adaptyvinis dujų kompiuteris

MP48 daugiau funkcijų turintis kompiuteris net ir pačiam naujausiam 4 cilindrų automobiliui. Gaminamas be prisijungimo prie OBD sistemos ir su prisijungimu prie OBD sistemos.

Adaptyvinis dujų kompiuteris

AEB2568, tai kompiuteris skirtas 5-8 cilindrų automobiliams, turintis prisijungimą prie OBD sistemos.

AEB dujų purkštukai

AEB2568 kompiuterį komplektuojame su AEB kompanijos purkštukais. Šie purkštukai yra patikimi, dirba tyliai, gerai dirba su lietuviškom dujom, ilgai tarnauja, ir yra nebrangūs.

HANA purkštukai

Taip pat galime pasiūlyti ir su HANA purkštukais, kurių parametrai prilygsta benzininių purkštukų parametrams. Jie yra laibai tikslūs, tyliai dirba, bet brangesni. Juos galima montuoti tiek po vieną, tiek visus viename bloke. Dėl to juos galima gražiai sumontuoti po variklio gaubtu. Bet dėl lietuviškų dujų prastos kokybės jie greitai užsikiša. Dėl to reikia dažniau šiuos purkštukus plauti.

Redoktorius

Reduktorius parenkamas pagal kiekvieno automobilio parametrus. Mes naudojame tik Itališkus reduktorius tokių kompanijų kaip TOMASETTO (alaska, artic) ir ZAVOLI (zetaN, zetaS). Šie reduktoriai yra patikimi, gerai dirba mūsų sąlygomis bei lengvai remontuojami

Į VIRŠŲ
YPATINGAS PASIŪLYMAS
ITALIŠKA IV KARTOS DUJŲ ĮRANGA 4 CIL. AUTOMOBILIUI
TIK 480 EURŲ.
Platesnė informacija telefonu: 8 687 83753 arba
YPATINGAS PASIŪLYMAS
ITALIŠKA IV KARTOS DUJŲ ĮRANGA 4 CIL. AUTOMOBILIUI
TIK 480 EURŲ.
Platesnė informacija telefonu: 8 687 83753 arba www.dzukijosdujos.lt